Skip to main content


 

Sztuka ulicy

Street art nie posiada ściśle określonych reguł działania, struktur dzieła, ani innych wyznaczników. Każdy tworzy jak chce i gdzie chce, przy czym w opinii odbiorców niekoniecznie jest to uznawane za działalność artystyczną
Wikipedia


 

Poprawka do poczty


Przez drobne niedopatrzenie można było poznać adresy e-mail osób korzystających z aplikacji (na chwilę obecną tylko mój, niestety nie udało się odczytać haseł). Problem jest już naprawiony.


 

Lekkie piórka, żółwiki i prawdopodobny koniec problemów


W skrócie : Koniec problemów z serwerem, mamy nową domenę (adres, chwilowo nic nie robi), jest plan przejścia na plan płatny i opłacania go z kryptowalut.

Wersja dłuższa : Przez ostatnich kilka dni nie można było się połączyć z serwerem. Problem dotyczył wszystkich stron pod ct8.pl (z wyłączeniem mydevila czyli wersji płatnej), na szczęście nastał chwilowy spokój i - miejmy nadzieję - problem został zażegnany. Jak nie to mam już kopię całej strony oraz nową domenę (adres www), dzięki którym mogę przenieść całą federację (społeczność, forum, wloga, openid, pocztę i chmurę) na nowy serwer w zaledwie pół godziny.

Będąc w temacie nowej domeny → zmieniamy nazwę z Nowinek Młodego Pisarza i adresu onliniak.ct8.pl na Lekkie Pióro i adres lekkiepior.ga i nie, nie będzie powtórki z pisz... Show more...